Rychlý kontakt

Truhlářství Pavel Kasl
Batňovice 163
Úpice 54232
 
Mobil: 777625220
E-mail: info@truhlarstvi-kasl.cz
WWW: www.truhlarstvi-kasl.cz

Kuchyňské linky

Horní část je zavěšena na liště pomocí rektifikačních elementů, kterými zajistíme její přesnou rovinu.

Spodní část kuchyně stojí na nožičkách, které pak překrývá soklová lišta. Výhodou je dokonalé vyrovnání celé linky a její vzdušnost.

Prostor mezi horními a spodními skřínkami je také možné doplnit zádovým obkladem v barvě pracovní desky. Nespornou výhodou tohoto obkladu je závěsný systém a jeho variabilita, neboť jím prochází lišty, do kterých se dají zavěsit různé doplňky (háčky, poličky na kořenky, držáky na papírové utěrky, držáky na sklenice, atd.). Do spodní části skříněk je možné zabudovat též osvětlení.

Dvířka mají samozavírací závěsy pro plynulé dovření. Pro vedení zásuvek používáme Quadro systém V6 firmy Hettich, který zaručuje přesný, plynulý chod a měkký dojezd. Má uplatnění i pro vysoké zatížení. Drátěné programy používáme od firmy Hettich nebo Vibo, Ideal Trade, Mivokor.

Rohové skřínky v kuchyních vyrábíme pravoúhlé (nejsou napojované, ale vyrobené z celku a část je odfrézovaná). Dvířka na těchto skříňkách mají speciální rozkládací systém a při otevření se „rozloží“.

Příborníky vybíráme také od firmy Hettich a vždy je přizpůsobujeme přesnému rozměru zásuvky. Spoje pracovních desek, výřezy pro dřez, varnou desku aj. frézujeme, čímž zajistíme přesný spoj. Na odrézované plochy nanášíme silikon, díky kterému je zamezeno případnému prosáknutí vody do pracovní desky.